Countdown to the event

days
hours
mins
secs

Warsaw Jumping – najważniejsze informacje dla kibiców

13 września 2023

Ponad setka zawodników ze swoimi końmi zameldowała się już na stołecznym Służewcu, gdzie w czwartek rano rozpoczną się międzynarodowe zawodу Warsaw Jumping CSIO4* z kulminacyjnym niedzielnym Longines EEF Series Final. Na głównej arenie przeprowadzona zostanie także rywalizacja w paraujeżdżeniu, na sobotni wieczór zaplanowano finał ligi hobby horse, a w weekend wydarzeniu będą towarzyszyć gonitwy na zabytkowym torze.

Miejsce i dojazd
Wydarzenie odbywa się na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec (ul. Puławska 266). Publiczność może się dostać na teren od strony ul. Puławskiej/skrzyżowanie z aleją Wyścigową, gdzie znajduje się ogólnodostępny parking.

Bilety
Sprzedaż biletów odbywa się przez stronę eBilet.pl. Wejściówki jednodniowe zaczynają się od 29 złotych, można też zdecydować się na czterodniowy karnet. Wejście na weekendowe gonitwy jest bezpłatne.

Transmisja i wyniki online
Wydarzenie transmitowane jest na żywo – zachęcamy do oglądania livestreamingu na kanale YT.
Listy startowe oraz wyniki konkursów skokowych można śledzić na Longines Timing. Wyniki konkursów w paraujeżdżeniu dostępne będą na LiveJumping.

Atrakcje dodatkowe
Poza zmaganiami na specjalnie wybudowanej arenie głównej na zielonym terenie Służewca powstała arena hobby horse, a także strefa wystawców oraz część gastronomiczna plus przestrzeń do relaksu w otoczeniu zieleni.

Traf – zakłady wzajemne
Podczas Warsaw Jumping osoby pełnoletnie mogą wziąć udział w zakładach w wyjątkowej formule – poza obstawieniem wyników gonitw, można też zabawić się w przewidywanie wyników konkursów skokowych (poza konkursami młodych koni). Zagrać można we wszystkich kasach na torze i w kasach Warsaw Jumping bądź online.