Countdown to the event

days
hours
mins
secs

Kontakt

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

ul. Puławska 266, 02-684 Warszawa
Tel.:  +48 (22) 543 95 00
e-mail: info@warsawjumping.com

DYREKTOR WARSAW JUMPING CSIO4*

Dominik Nowacki
e-mail: sluzewiec@totalizator.pl

BIURO ZAWODÓW

e-mail: showoffice@warsawjumping.com

KONTAKT DLA SPONSORÓW

Jacek Michalski
Tel.: + 48 797 013 678
e-mail: jacek.michalski@totalizator.pl

KONTAKT DLA WYSTAWCÓW

Marika Gajewska
Tel.: +48 571 770 852
e-mail: marika.gajewska@totalizator.pl

Dagmara Kostyrka
Tel.: +48 571 770 851
e-mail: dagmara.kostyrka@totalizator.pl

VIP HOSPITALITY

Beata Bronowicz
Tel.: + 48 519 009 525
e-mail: beata.bronowicz@totalizator.pl

PUBLICZNOŚĆ

Karolina Perzyna
Tel.: + 48 513 001 035
e-mail: karolina.perzyna@totalizator.pl

PROMOCJA

Paulina Mazurek
Tel.:+48 519 009 577
e-mail: paulina.mazurek@toralizator.pl

MEDIA

Jędrzej Puzyński
Tel.: +48 571 770 854
e-mail: media@warsawjumping.com