Countdown to the event

days
hours
mins
secs

W Aalborg zwycięża Francja. Polska trzecia w grupie

20 maja 2022

Po pierwszej rundzie dla Regionu Centralnego w Mannheim kolejnego zwycięzcę wyłoniono Aalborg CSIO3* Longines EEF Series (LES). Tym razem Francja, Japonia i Dania odegrały główne role, a czystych przejazdów było wiele!

Po pierwszych dwóch przejazdach trzy drużyny mogły pochwalić się czystym kontem i wszystkie wzięły udział w rozgrywce. Zawodnikami, którzy powrócili na arenę, była Maelle Martin na Bise des Bardellieres, która z czasem 36,41 sekundy, zagwarantowała zwycięstwo Francji. Japonia zajęła drugie miejsce z Eikenem Sato i Saphyr des Lacs JRA (0/0/0; 36,69). ). Ostatnie miejsce na podium przypadło Danii po przejeździe Linnei Ericsson-Carey i Skorphultsa Baloutendro (0.0.0; 40.13).

Dziesięć drużyn rywalizowało w Longines EEF Series Aalborg 2022 Nations Cup, w nowoczesnych obiektach Helgstrand Event: Belgia, Finlandia, Francja, Japonia, Litwa, Norwegia, Polska, Szwecja, Turcja i Dania.

Polski team w składzie: Jarosław Skrzyczyński, Przemysław Konopacki, Maksymilian Wechta i Adam Grzegorzewski zaliczył świetny występ podczas Pucharu Narodów Longines EEF Series. Dzisiejsze kwalifikacje zakończyliśmy na szóstym miejscu, jako trzeci w naszej grupie i zdobyliśmy 80 punktów!