Countdown to the event

days
hours
mins
secs

PIĄTA KWALIFIKACJA LONGINES EEF SERIES W BOJOURISTHE (BUL)

17 czerwca 2021

Bojourishte w Bułgarii jest gospodarzem piątego etapu kwalifikacyjnego Longines EEF Series 2021, która została zapoczątkowana przez Europejską Federację Jeździecką, aby zaoferować młodym i rozwijającym się europejskim jeźdźcom szansę zdobycia doświadczenia w zawodach na najwyższym poziomie, takich jak Puchary Narodów i CSIO.

Sześć drużyn: Bułgaria, Grecja, Włochy, Rumunia, Turcja i Węgry będzie rywalizowało w konkursie Longines EEF Nations Cup Bojourishte, który odbędzie się w niedzielę 20 czerwca.

Gospodarzem Toru będzie Hiszpanka Elena Boix Gracia,  pierwsza kobieta, w gronie gospodarzy toru w Longines EEF Series: „ Cieszę się, że tu jestem. Nigdy nie budowałam parkuru w Europie poza Hiszpanią. Myślę, że to ważne, aby młodzi zawodnicy skakali na tego rodzaju parkury i oczekuję, że im pomogę w ich rozwoju ” – ​​powiedziała.

Wczorajsze wieczorne losowanie zaowocowało następującą listą startową:
1. Turcja
2. Grecja
3. Węgry
4. Włochy
5. Rumunia
6. Bułgaria

Węgry, należące do Regionu Centralnego, rywalizać będą w swoim pierwszym w tym sezonie Pucharze Narodów Longines EEF Series. Liczba krajów rywalizujących w Longines EEF Series 2021 osiągnęła teraz łącznie 28, w tym Argentyna, Brazylia i Japonia startujące jako goście.

Wszystkie zajęcia w CSIO3*-W, organizowane przez Bułgarską Federację Jeździecką, w tym Longines EEF Nations Cup Bojourishte, będą transmitowane na żywo przez ClipMyHorse.TV 

Listy startowe i wyniki – KLIKNIJ TUTAJ