Countdown to the event

days
hours
mins
secs

Bilety na Warsaw Jumping CSIO4* już w sprzedaży! Na dodatek w promocyjnych cenach! 

10 czerwca 2024

Najbardziej wyczekiwane wydarzenie jeździeckie w Polsce powraca. W dniach 5-8 września na Torze Służewiec odbędzie się piąta edycja Warsaw Jumping CSIO4*. Punktem kulminacyjnym tego wydarzenia będzie wielki Finał Europejskiego Pucharu Narodów Longines EEF Series. Bilety są już dostępne, a oferta Early Bird trwa tylko do 30 czerwca 2024 r.

Warsaw Jumping CSIO4* to jedyny w swoim rodzaju spektakl jeździecki. Zacięta rywalizacja na najwyższym poziomie, zawodnicy światowej klasy, wspaniałe wierzchowce i cztery dni niezapomnianych wrażeń. Na odwiedzających czekać będzie także mnóstwo wystawców z najlepszymi jeździeckimi markami, a na pięknym warszawskim parkurze odbędzie się finał Ligi Hobby Horse. Nie zabraknie oczywiście też wyścigów, którymi słynie Tor Służewiec. Wstęp na nie będzie bezpłatny dla kibiców Warsaw Jumping. 

W trwających właśnie regionalnych kwalifikacjach Longines EEF Series rozstrzygają się losy tego, jakie drużyny wywalczą prawo startu w wielkim finale w Warszawie. Po ośmiu etapach regionalnych i dwóch finałach poznamy dziesięć drużyn, które podczas Warsaw Jumping dostarczą kibicom niesamowitych emocji. W zeszłym roku na polskiej arenie triumfowała reprezentacja Austrii, która w swoim składzie miała m.in. utalentowanego Maxa Kuhnera. 

Kwalifikację do finału uzyskali wtedy także Polacy, którzy zaprezentowali świetną formę. W tym roku Biało-Czerwoni ponownie udowadniają, że będą liczyć się walce o zwycięstwo w cyklu Longines EEF Series. Podopieczni Jana Vinckiera wygrali regionalne kwalifikacje w Drammen i w znakomitym stylu zdobyli awans do półfinału cyklu w Deauville. Start w finale Europejskiego Pucharu Narodów to niezwykła szansa dla polskich zawodników, by pokazać się wśród najlepszych skoczków na świecie i wystąpić przed publicznością z Orłem na piersi. Bądźcie z nimi na żywo, by dopingować polskie Orły i wspierać je w drodze po zwycięstwo! #GoEagles

Organizacja finału Longines EEF Series to olbrzymie wyróżnienie przyznane Polakom przez Europejską Federację Jeździecką. Rozgrywki Pucharu Narodów oraz inne konkursy zaliczane do światowego rankingu odbędą się podczas czterodniowego jeździeckiego spektaklu – Warsaw Jumping CSIO4*. W porannych godzinach na parkurze będziemy oglądać młode konie, a w czwartek wieczorem rozegrana zostanie kwalifikacja do piątkowego Grand Prix. Wisienką na torcie będzie finał Longines EEF Series, zaplanowany na niedzielę. 

Warsaw Jumping to wydarzenie, którego nie można przegapić. W zeszłym roku bilety na sobotnie zawody i niedzielny finał zostały wyprzedane! Już teraz skorzystajcie z oferty Early Bird, by nie przegapić najlepszego jeździeckiego wydarzenia tego roku! Pierwsza pula biletów już dostępna w atrakcyjnej cenie! Oferta obowiązuje tylko do 30 czerwca.

Obserwuj naszą stronę i media społecznościowe, aby być na bieżąco z najważniejszymi informacjami na temat tego wyjątkowego wydarzenia jeździeckiego! 

Instagram
TikTok
Facebook

Bilety dostępne są TUTAJ.